1. News
TOFI - Prz?szłość (wystawa z okazji 5-lecia Muzeum Tatuażu)

TOFI - Prz?szłość (wystawa z okazji 5-le…

News czerwiec 12, 2017

Z okazji 5-lecia Polish Tattoo Museum, które w tym roku wypada dokładnie w 10 Artnoc gliwicka...

NIKITA ZAKHAROV - D3XS GUEST SPOT (8-25.05.2017)

NIKITA ZAKHAROV - D3XS GUEST SPOT (8-25…

News kwiecień 26, 2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów oldskula i tradycyjnego tatuowania na guest spot rosyjskiego tatuatora Nikity Zakharova z...

Wystawa Rosyjskich Maszyn Więziennych

Wystawa Rosyjskich Maszyn Więziennych

News kwiecień 26, 2017

Zapraszamy serdecznie na niecodzienną wystawę rosyjskich maszynek więziennych, które przyjadą do nas prosto z Moskwy! Właścicielem...

next
prev

TOFI - Prz?szłość (wystawa z okazji 5-lecia Muzeum Tatuażu)

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Z okazji 5-lecia Polish Tattoo Museum, które w tym roku wypada dokładnie w 10 Artnoc gliwicka noc otwartych galerii, zapraszamy wszystkich serdecznie na niecodzienną retrospektywną wystawę Tomasz Tofi Torfinskiego, niesamowitego artysty ze Śląska, z rybnickiego studia INK-OGNITO TATTOO.
Tytuł wystawy "PRZ?SZŁOŚĆ" sugeruje zarówno historyczne początki kariery naszego bohatera (ołówek, rysunek akademcki), jak i jego nowoczesne grafiki komputerowe, którymi posiłkuje się w swojej pracy na codzień w studio tatuażu.
Tofi to artysta, który swoimi poszukiwaniami znacznie wyprzedził swoją epokę i zainspirował całe rzesze naśladowców w Polsce i na świecie, to człowiek, który swoją osobą łączy zarówno szacunek dla historycznego rzemiosła sztuki tatuażu, jak i nowatorskie podejście do współczesnych technik graficznych, które sztukę tatuażu w dużym stopniu dziś generują. Jednym słowem to ktoś, kto idealnie nadaję się na to, ażeby z godnością nasz jubileusz uświęcić i celebrować!

                    

Log in or create an account

fb iconLog in with Facebook